[]
1Step 1
Залиште свій відгук
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Сучасні жінки стежать за своїм здоров'ям і щорічно проходять обстеження у лікаря-гінеколога. Крім візуального огляду та взяття мазків, лікар-гінеколог може призначити кольпоскопію. Це додаткове обстеження піхви та шийки матки за допомогою оптичного приладу дозволяє виявити патології та вирішити проблему на ранньому етапі.

Метод дослідження заснований на збільшенні та підсвічуванні досліджуваної області. Зображення виводиться на екран і дозволяє лікарю детально вивчити стан шийки матки, вагінальних стінок, входу у піхву, виявити ерозію, дисплазію та інші захворювання. У деяких випадках дослідження призначається на ранніх термінах вагітності у першому триместрі. Воно абсолютно безболісне та безпечне, як для плода, так і для жінки.

Як показує практика лікарів медичного центру "Гамета", дослідження відноситься до високоточних діагностичних методів, що дозволяють виявити патологію та розпочати лікування.

Переваги дослідження

 • Малоінвазивна процедура. Виконується в кабінеті лікаря-гінеколога. Не потребує знеболювання та реабілітації.
 • Дозволяє виявити відхилення та патології на ранньому етапі, і одразу розпочати ефективне лікування.
 • Діагностика займає близько 20 хвилин, після чого ви можете займатися своїми звичними справами.
 • Процедура безпечна для здоров'я і не відноситься до травмуючих методів дослідження.
 • Дозволяє виявити патології шийки матки, вірусні інфекції, онкологічні захворювання та дефекти слизової оболонки вульви.

Коли лікар-гінеколог може призначити кольпоскопію в Одесі

Фахівці медичного центру жіночого здоров'я "Гамета" рекомендують проходити процедуру 1 раз на рік та контролювати показники організму. Процедура проводиться з профілактичною метою, а також при плануванні вагітності або призначається при симптомах розвитку гінекологічних захворювань.

При яких симптомах проводиться кольпоскопія

 • При порушеннях менструального циклу;
 • При болі в попереку та відчутті дискомфорту внизу живота;
 • Мажучих кров'яних виділеннях, не пов'язаних з менструацією;
 • Болі під час статевого акту;
 • Раніше діагностованій ерозії шийки матки;
 • Відхиленнях у результатах мазка на цитологію;
 • При виявленні інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Кольпоскопія в Одесі за доступною ціною

У медичному центрі "Гамета" процедуру проводять досвідчені-лікарі гінекологи в спокійній і атмосфері. На базі центру дослідження проводиться на сучасному обладнанні експертного класу, що дозволяє отримати точний результат. За результатами дослідження ваш провідний лікар-гінеколог призначає ефективне лікування.

Ви можете записатись на консультацію за контактним номером телефону, вказаним на сайті або заповнити форму зворотнього зв'язку. Наш адміністратор підбере зручний для вас час.

[]
1Step 1
Записатися на прийом
Заявки обробляються з понеділка по п'ятницю з 9:30 по 16:30, відправлені заявки в суботу та неділю обробляються на наступний робочий день. З вами зв'яжеться наш медичний реєстратор і узгодить час запису.
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right