Безпліддя — нездатність зрілого жіночого організму відтворити потомство. 15% сімейних пар є безплідними, в 50% випадків присутній чоловічий фактор безпліддя, в 40% – жіночий фактор, в 10% причини безпліддя встановити не вдається.

Діагноз: Безпліддя в Одесі не звучить, як вирок. У Медичному центрі репродуктивного здоров’я «Гамета» з успіхом проводиться лікування безпліддя як чоловічого, так і безпліддя у жінок.

Ступені безпліддя

Жіноче безпліддя класифікують як первинне і вторинне.

Первинне жіноче безпліддя (безпліддя 1) – захворювання жінок, які ніколи раніше не вагітніли, якщо при регулярному статевому житті зі здоровим чоловіком без використання контрацептивів у неї не наступила вагітність протягом одного року.

Вторинне безпліддя (безпліддя 2) – неможливість завагітніти у жінок, які раніше були вагітні, незалежно від результату цієї вагітності.

Безпліддя жіноче обумовлюється природженою аномалією (неправильним положенням або недорозвиненням у внутрішніх статевих органах) або є наслідком захворювання статевих органів (пухлини, запалення та ін.)

Причини безпліддя у жінок:

Ендокринне безпліддя (30-40%). Ознаки ендокринного безпліддя: порушення процесу дозрівання яйцеклітини, відсутність овуляції. Причинами цього можуть бути пошкодження на різних рівнях регуляції репродуктивної системи (гіпоталамус-гіпофіз-яєчники) і порушення функції інших ендокринних залоз (надниркових залоз, щитовидної залози), що призводять до гормональних зрушень в статевій сфері.

Трубне безпліддя

Непрохідність маткових труб – часте ускладнення у жінок, які перенесли запальні захворювання (гонорею, хламідіоз, сальпінгіт, ендометрит тощо). Операції на органах малого таза, аборти та ін. Спайкові процеси, що викликали непрохідність маткових труб не дозволяють яйцеклітині досягти матки і нормально запліднитися, що неминуче веде до жіночого безпліддя.

Безпліддя на тлі гінекологічної патології: ендометріозу, міоми матки, патології ендометрія. Запальні захворювання статевих органів – основна причина жіночого безпліддя. Інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом, особливо, якщо вони протікають безсимптомно і переходять в хронічну фазу, призводять до жіночого безпліддя. Причиною жіночого безпліддя можуть бути такі інфекції, як хламідіоз, гонорея тощо.

Імунологічне безпліддя пов’язане з освітою в розвитком жінки антиспермальних антитіл, які знищують сперматозоїди.

Ідіопатичне безпліддя або безпліддя неясного ґенезу. Приблизно у 5% пар доступними діагностичними методами не вдається виявити анатомічні та функціональні дефекти репродуктивної системи.

Абсолютне безпліддя. Жіноче безпліддя може бути абсолютним, коли з тих чи інших причин у жінки або взагалі відсутні жіночі статеві органи (матка, яєчники), або є грубі пороки розвитку. Практично у половини безплідних жінок відзначається поєднання декількох чинників, що призводять до безпліддя.

Діагностика жіночого безпліддя в Одесі

Діагностика жіночого безпліддя

У Медичному центрі репродуктивного здоров’я «Гамета» діагностика жіночого безпліддя проводиться при першому зверненні пацієнтки, безболісно і швидко, при цьому можуть бути виявлені супутні інфекційні захворювання сечостатевої сфери і причини цього захворювання. Первинна діагностика спрямована на виявлення основної причини безпліддя. Після виявлення причини безпліддя може бути призначено додаткове обстеження, що дозволяє визначити тактику лікування жіночого безпліддя.

Методи лікування безпліддя

Лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, і запальних гінекологічних захворювань.

Лікування ендокринної безплідності.

Нормалізація менструального циклу.

Стимуляція овуляції.

Підготовка до ЕКЗ. Екстракорпоральне запліднення.

ІКСІ.

Внутрішньоматкова інсемінація спермою чоловіка або донора.

Лікування імунологічного безпліддя.

Переваги лікування безпліддя в Медичному Центрі репродуктивного здоров’я «Гамета»

Проводиться лікування безпліддя всіх видів: первинне безпліддя, вторинне безпліддя, лікування жіночого і чоловічого безпліддя.

Ретельна діагностика.

Високий відсоток успішної вагітності, народження здорової дитини.

Крім лікування безпліддя проводиться лікування супутніх захворювань.

Діагностика і лікування жіночого безпліддя — складний і тривалий процес, що вимагає терпіння і цілеспрямованості від подружжя. Висока компетентність і професіоналізм лікарів Медичного центру «Гамета» в цій галузі дозволяє безплідним парам знайти своє щастя. Записатися на прийом лікаря гінеколога-репродуктолога можна за тел. 0 800 33 65 75.

[]
1Step 1
Залиште свій відгук
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
[]
1Step 1
Записатися на прийом
Заявки обробляються з понеділка по п'ятницю з 9:30 по 16:30, відправлені заявки в суботу та неділю обробляються на наступний робочий день. З вами зв'яжеться наш медичний реєстратор і узгодить час запису.
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right