Лікування безпліддя

На жаль, все більше сімейних пар (особливо молодого віку) стикаються з проблемами зачаття здорової дитини.

На сьогоднішній день для більш 50-80 мільйонів пар в світі лікування безпліддя є актуальним. І це тільки ті люди, які звернулися зі своєю проблемою до офіційної медицини.

Клініки репродуктивної медицини з кожним роком вирішують цю проблему все ефективніше, даруючи щастя материнства і батьківства десяткам тисяч пар.

Не варто відразу бити на сполох, якщо кілька спроб завагітніти не увінчалися успіхом. Безпліддя діагностується після року відсутності вагітності при регулярному статевому житті без застосування будь-яких контрацептивів.

Причинами можуть бути будь-які чинники, як чоловічі, так і жіночі. Всупереч поширеній думці, що жіноче безпліддя зустрічається частіше, ніж чоловіче, варто відзначити, що на частку обох статей доводиться по 40% випадків. Решта 20%— це імунологічна несумісність партнерів, або так зване нез’ясовне безпліддя.

Коли потрібна консультація по лікуванню безпліддя в Одесі?

Дуже часто чоловіче і жіноче безпліддя – не вирок, а лише тимчасова нездатність зачати дитину. Не варто впадати у відчай! Адже в більшості випадків цю проблему можливо подолати. Але кожна пара проходить свій індивідуальний шлях до бажаного результату. Ми готові пройти цей шлях разом з вами! Ми подбаємо, щоб Ви отримали високопрофесійну допомогу в діагностиці та лікуванні безпліддя.

Якщо вагітність не наступає протягом року, подружжя має звернутися на консультацію по лікуванню безпліддя в Одесі і пройти обстеження, яке включає в себе обов’язкову оцінку стану яєчників, матки і маткових труб майбутньої матері, різні гормональні дослідження, аналізи на сечостатеві інфекції, імунологічні і гемостазіологічні аналізи.

При виявленні чоловічого безпліддя основну роль грає спермограма. Фахівці оцінюють кількість, будову тіла і рухливість чоловічих статевих клітин.

Лікування безпліддя в Одесі в сучасному центрі репродуктології

Особливістю підходу до лікування безпліддя в центрі репродуктивної медицини в Одесі «Гамета» є те, що ми з максимальною точністю  намагаємося встановити причину, за якої зачаття все ж не відбувається. При роботі з пацієнтами, після проведених невдалих спроб ЕКЗ, ми не поспішаємо йти в наступну програму, а завжди хочемо розібратися в причинах ненастання вагітності, що допоможе нам в наступній спробі досягти бажаного результату. Нам на допомогу приходять такі рідкісні дослідження, як тестування генів фолатного циклу і тромбофілії, гемостазіограма, імунологічне дослідження крові, докладне тестування стану ендометрію шляхом пайпель-біопсії з визначенням імуногістохімічних маркерів, при необхідності – проведення гістероскопії.

У разі наявності безпліддя у пари, при відповідних медичних показаннях, лікарі-репродуктологи Медичного центру «Гамета» запропонують скористатися сучасними методами допоміжних репродуктивних технологій:

  • ВМІ
  • ЕКЗ, ІКСІ, ІМСІ, ПІКСІ
  • програми донації ооцитів, насінної рідини, програми сурогатного материнства
  • вітрифікація ембріонів.

Куди звертатися і яка вартість лікування безпліддя в Одесі?

Ми зможемо запропонувати Вам індивідуальний план лікування. Для кожної пари ми розробляємо такий курс подолання безпліддя, який буде найбільш ефективним. Сучасна лабораторія та операційна дозволяють якісно провести всі необхідні процедури. При цьому вартість лікування безпліддя в Одесі у нашому центрі доступна.

Після успішного завершення лікування ми із задоволенням запропонуємо Вам провести один з найприємніших періодів у Вашому житті, разом з нами – спостерігати вашу вагітність в жіночій консультації нашого Центру, де професійні акушери-гінекологи мають великий досвід ведення пацієнток після ДРТ.