Методи лікування:

 1. Лазерне інтимне омолодження (за методикою MonаLisa Touch);
 2. PRP- терапія (плазмоліфтинг);
 3. Гормонотерапія;
 4. Інтимна контурна пластика;
 5. Хірургічна інтимна пластика.

Інтимне омолодження

Інтимна і естетична корекція- це безболісна амбулаторна процедура, покликана вирішити проблеми, пов’язана з факторами родових, вікових, фізіологічних і гормональних змін інтимної зони.

Омолоджуючий і оздоровчий ефект охоплює:

 1. Усунення сухості і відновлення властивостей слизової піхви, відновлення еластичності стінок і загального тонусу за рахунок стимуляції вироблення колагену.
 2. Звуження вагінального каналу і зменшення розмірів піхви.
 3. Позбавлення від перед- і пост- клімактеричних змін.
 4. Поліпшення чутливості при статевої близькості.
 5. Усунення свербіння та інших неприємних і болючих відчуттів.
 6. Позбавлення від рубців і розривів після пологів.
 7. Усунення атрофії, вікових, родових і гормональних змін геніталій різного ступеня.
 8. Стресове нетримання сечі.

Гормонотерапія

Гормонотерапію використовують при лікуванні різних гінекологічних захворювань. Вона показана при ранньому клімаксі, міомі матки, ендометріозі, синдромі полікістозних яєчників, порушеннях менструального циклу, безплідді. Разом з традиційними гормональними засобами використовують рослинні (фітогормони). Курс гормонотерапії призначається тільки за рекомендацією лікаря гінеколога.

Інтимний філінг – це метод контурної пластики, що дозволяє заповнити об’єм м’яких тканин інтимної зони з метою усунення її естетичних і функціональних недоліків через введення препаратів гіалуронової кислоти безпосередньо всередині і підшкірно. Які ж можливості інтимного філінгу?

 1. Відновлення об’єму великих і малих статевих губ.
 2. Пластика клітора.
 3. Ін’єкція гелю гіалуронової кислоти між уретрою і слизової піхви в проекції точки G уретри, а також для боротьби зі стресовим нетриманням сечі.

Хірургічна інтимна пластика — це спосіб корекції дефектів внутрішніх і зовнішніх статевих органів за допомогою малоінвазивних операцій. Цей метод застосовують для корекції малих і великих статевих губ, видалення капюшона клітора і зайвої шкіри.