УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА В МЦ «ГАМЕТА»

Наша клініка уважно і відповідально підходить до питань діагностики здоров’я майбутньої мами і малюка. У нас використовується ультразвукове обладнання експертного класу – ультразвукові сканери GE Voluson E8, Samsung UGEO WS 80A і HM70A.

 Новітні технології сканування дозволяють отримати чітке зображення, необхідне для якісного дослідження стану плода та оточуючих його анатомічних структур. Також за бажанням батьків фахівець ультразвукової діагностики може показати батькам об’ємні кольорові фотографії і відео малюка в режимах 3D/4D і зберегти їх на цифровий носій (DVD). Фотографії та відео можливо переслати і на мобільний телефон за допомогою функції Hello Mom (послуга підтримується тільки на пристроях Android, необхідна установка на мобільний телефон безкоштовного додатку від компанії Samsung). Існує внутрішній акт про заборону фото та відеозйомки в кабінеті УЗД. При виконанні професійних обов’язків, фото-відео зйомка пацієнтом, заважає лікарю проводити дослідження плода та створює відблиски на моніторі УЗД-апарату.

Лікарі УЗД отримали ліцензію міжнародного товариства медицини плода Fetal Medicine Foundation на проведення пренатальних скринінгів, мають багатий досвід і проходять безперервне удосконалення знань і умінь відповідно до тенденцій світової сонографії. У медичному центрі «Гамета» проводиться спеціальний комплексний пренатальний скринінг з використанням діагностичної програми «Астрая» (FMF, Великобританія) – це дослідження охоплює проведення розширеного ультразвукового скринінгу, забір аналізу крові на PAPP-a і ХГЛ та збір анкетних даних, необхідних для розрахунку ризиків наявності хромосомних патологій у плода і гестозу у вагітної.

Ви можете звернутися до нас для підтвердження наявності вагітності малого терміну (до 11 тижнів), для проходження пренатального ультразвукового скринінгу I триместру для виявлення ризику хромосомної патології плода (11,5 – 13,5 тижнів) і II триместру для експертної оцінки анатомії плода (18 – 21 тиждень). Для уточнення діагнозу на будь-якому терміні наші фахівці проводять оцінку анатомії і стану плода та особливостей перебігу вагітності.

Також наші фахівці проведуть ультразвукову діагностику у невагітних жінок органів малого таза, нирок, сечового міхура, печінки, жовчного міхура, підшлункової залози і селезінки, молочних залоз і щитовидної залози.

[]
1Step 1
Залиште свій відгук
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
[]
1Step 1
Записатися на прийом
Заявки обробляються з понеділка по п'ятницю з 9:30 по 16:30, відправлені заявки в суботу та неділю обробляються на наступний робочий день. З вами зв'яжеться наш медичний реєстратор і узгодить час запису.
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right