Комплексні пакети спостереження вагітності

Пакет стандарт ведення вагітності
"Все включено" з 13 тиж. по 40 тиж.

Пакет включає в себе всі необхідні, при нормальному пербігу вагітності, дослідження і лабораторні аналізи, консультації лікарів та терапевта. Всі дослідження і аналізи проводяться згідно з протоколом, затвердженим наказом МОЗ України. Також включені: видача обмінної карти, видача декретної лікарняного або декретній довідки.

25 720 грн.

Замовити

Пакет ведення вагітності "Преміум"

Ведення вагітності є профільним напрямком Медичного Центру «Гамета». Всі дослідження і аналізи проводяться згідно з протоколом, затвердженим наказом МОЗ України. Ми спеціалізуємося на лікуванні безпліддя і серед наших пацієнток центру чимало жінок високого і низького ступенів ризику з обтяженим акушерським анамнезом (невиношування, мертвонародження в попередні вагітності) жінки, які пройшли ЕКО, а також  з тромбофілією. Пакет «Преміум» включає всі додаткові аналізи та обстеження, обумовлені поточним станом здоров’я майбутньої мами і її малюка.

36 990 грн.

Замовити

Пакет стандарт ведення вагітності "Двійнята"

Не має новини для жінки більш бажаною і радісною, ніж повідомлення про майбутнє материнство. Щасливішим можна стати тільки від звістки, що в вас зародилось не одне життя, а – два. Подвійне щастя! Виношування двійні має свої особливості. Програма ведення вагітності “Двійнята” складена з урахуванням особливого навантаження на материнський організм і особливостей розвитку двійні.

40 510 грн.

Замовити
[]
1Step 1
Записатися на прийом
Заявки обробляються з понеділка по п'ятницю з 9:30 по 16:30, відправлені заявки в суботу та неділю обробляються на наступний робочий день. З вами зв'яжеться наш медичний реєстратор і узгодить час запису.
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right