Ведення вагітності

Переваги і досягнення клініки "Gameta"

9
років на ринку медичних послуг
40-45%
ефективність ЕКО-програм
3000
вагітні, які перебували на обліку в жіночій консультації
3526
Кількість народжених дітей, серед яких 552 двійні, 2 трійні

Ведення вагітності – це завжди індивідуальна програма для кожної вагітної жінки.

А як же інакше? Кожен окремий випадок вагітності унікальний по-своєму. У медичному центрі «Гамета» Ви відчуєте постійну турботу про Вас і про Вашого майбутнього малюка.

Жінка, яка очікує поповнення – це цілий світ зі своїми радощами, проблемами та особливостями протікання вагітності. Досвід показує, що якщо з перших тижнів вагітності майбутню маму супроводжує індивідуальний лікар, це сприяє створенню позитивного настрою і впевненості все довгі 9 місяців вагітності. Причому як у майбутньої мами і у майбутнього тата, так і у всієї родини в цілому.

Індивідуальна програма ведення вагітності розробляється спеціально для кожної пацієнтки та передбачає спостереження за станом майбутньої матусі і її дитини протягом усього періоду виношування дитини. Це дозволяє контролювати стан їх здоров’я і звести до мінімуму можливість виникнення патологій, мінімізувати ризики під час пологів.

Ведення вагітності в приватній клініці в Одесі

Ведення вагітності в приватній клініці «Гамета» в Одесі – це суворе дотримання протоколів наказів Міністерства охорони здоров’я України, сучасні системи контролю та новітнє обладнання експертного класу. Лабораторне обладнання XXI століття дозволяє проводити найскладніші дослідження. У всі контракти включені індивідуальні рекомендації з харчування і процесу реабілітації після пологів (що робити, щоб уникнути розтяжок, як відновити еластичність шкіри і поліпшити обмін речовин і як відновити фігуру після пологів).

Дуже важлива доступність контактів зі своїм лікарем акушером-гінекологом, досвідченим фахівцем, якому можна поставити будь-яке питання стосовно протікання вагітності, що Вас хвилює. У медичному центрі «Гамета» Ваш лікар завжди на зв’язку і готовий дати вичерпні консультації та рекомендації, а при необхідності, призначити додаткові дослідження і процедури.

Програма ведення вагітності в медичному центрі «Гамета» вибудовується на основі партнерських доброзичливих відносин пацієнт-лікар-сім’я і схвалює і заохочує присутність на консультаціях і обстеженнях майбутнього тата.

При цьому стає ясніше картина здоров’я сім’ї в цілому.

Постановка на облік у зв’язку з вагітністю в Одесі

Постановка на облік у зв’язку з вагітність в Одесі включає кілька етапів.

Після первинного огляду вагітної пацієнтки лікар-гінеколог призначає необхідні процедури, аналізи та обстеження, заводить детальну карту – історію перебігу вагітності і становить індивідуальну програму.

Під час первинного огляду, як правило, в терміні вагітності 8-10 тижнів, лікар намагається зібрати якомога більше інформації про стан здоров’я жінки і призначає наступні дослідження:

 • Спеціальне гінекологічне дослідження;
 • Мазок з піхви на флору, цитологія;
 • Забір загального аналізу крові, визначення групи крові і резус-фактора, загального аналізу сечі, бак. посів сечі;
 • Аналіз крові на RW, ВІЛ, Hbs-Ag (тест на гепатит В);
 • Дослідження системи гемостазу (згортання крові);
 • Аналіз крові на антитіла по резус-фактору;
 • УЗД на 11 – 13 тижнях для вимірювання комірцевої зони плода, виявлення або виключення УЗ ознак вродженої та хромосомної патології;
 • Індивідуальні програми ведення вагітності в Одесі;
 • Ведення одноплідної вагітності при нормальному перебігу;
 • Ведення вагітності при нормальному перебігу;
 • Ведення одноплідної ускладненої вагітності;
 • Ведення багатоплідної ускладненої вагітності;
 • Ведення вагітності після ЕКЗ.

Що входить в програми спостереження вагітності в Одесі?

Наші програми охоплюють відвідування лікаря і обов’язковий забір аналізів і обстежень для кожного етапу вагітності з метою визначення самопочуття майбутньої мами і дитини.

Такі відвідування при сприятливій або вагітності при нормальному перебігу, проходять в наступній динаміці:

 • один раз на місяць в перші три місяці вагітності (до 12 тижнів);
 • один раз на два тижні у другому триместрі (з 13 до 24-й тиждень);
 • один раз на тиждень в третьому триместрі (після 25 тижнів).

Окрім стандартних процедур, оглядів і обстежень під час спостереження вагітності в Одесі пацієнтки нашого центру можуть пройти наступні дослідження:

 • весь комплекс бактеріологічних досліджень для виявлення патологічної флори в сечостатевих органах;
 • визначення гормонального фону для виявлення гормональної недостатності;
 • кардіотокографія — метод оцінювання стану плода на підставі реєстрації частоти серцебиття внутрішньоутробного дитини (після 25 тижнів вагітності);
 • допплерометрія – визначення швидкості кровотоку в судинах плаценти і пуповини (у 2-му і 3-му триместрі);
 • перинатальні скринінги на вроджені вади розвитку плода (УЗД-показники і біохімічні показники);
 • імунізація жінок при негативному резус-факторі для максимально раннього виявлення резус-конфлікту.
[]
1 Step 1
Запишіться на прийом
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Ви можете задати питання

Відносно здоров'я, цін або режиму роботи Медичного Центру «Гамета».

Вопрос от 10.07.2019 от Марины. Здравствуйте!Делает ли доктор Паненко узи почек и какая стоимость? Принимает ли у Вас дерматолог?

Здравствуйте! Паненко Владимир Анатольевич проводит УЗИ почек. Стоимость исследования – 190 грн. К сожалению, на сегодняшний день, в нашем медицинском Центре нет дерматолога.

Вопрос от 8.07.2019 от Дины. Добрый день, подскажите пожалуйста, какая стоимость первого скрининга и анализ крови на патологии?

Здравствуйте! Стоимость первого скрининга при одноплодной беременности – 500 грн. УЗИ + 750 грн. анализ крови.

Вопрос от 13.06.2019 от Людмилы. Добрый день! Подскажите пожалуйста, а где можно узнать стоимость анализов? Спасибо.

Здравствуйте! Стоимость анализов можно узнать по тел.: +38(048)738-68-69, +38(048)738-68-66, +38(096) 619 54 84, +38(066) 699 28 50, +38(093) 784 48 49 или прислав список назначенных анализов на электронную почту info@gameta.od.ua.

Вопрос от 6.06.2019 от Ирины. Добрый день. Подскажите стоимость приема гинеколога с осмотром? Вы же принимаете не только беременных?)

Здравствуйте! Стоимость первичной консультации врача акушер-гинеколога – 450 грн., повторной – 400 грн. Осмотр на гинекологическом кресле входит в стоимость консультации. В нашем Медицинском Центре есть врачи гинекологи, специализирующиеся на разных аспектах женского здоровья.   Необходима предварительная запись по тел.: +38(048)738-68-69, +38(048)738-68-66, +38(096) 619 54 84, +38(066) 699 28 50, +38(093) 784 48 49 или на нашем сайте.

Section

Здравствуйте! Стоимость анализов можно узнать по тел.: +38(048)738-68-69, +38(048)738-68-66, +38(068)94-35-132, +38(099)977-04-38, +38(063)57-05-252 или прислав список назначенных анализов на электронную почту info@gameta.od.ua.