Важливою складовою усвідомленого батьківства є планування вагітності, основним завданням якого є підготовка подружньої пари до зачаття здорової дитини.

Зачаття дитини – це природний фізіологічний процес, однак планування бажаної вагітності дозволяє уникнути багатьох проблем зі здоров’ям і підвищує шанси на народження здорового малюка. На сьогодні, все більше сучасних пар підходять до питання планування вагітності з усією відповідальністю і серйозністю. Під час вагітності та пологів жіночий організм зазнає значних навантажень на всі життєвоважливі органи.

Саме тому, щоб виносити і народити здорову дитину, до вагітності необхідно ретельно підготуватися заздалегідь, можна починати і за півроку, і за кілька місяців до передбачуваного зачаття. Варто переглянути свій спосіб життя, подумати про раціон і можливих шкідливих звичках, пройти спеціальні обстеження.

Своєчасно відвідавши жіночу консультацію Медичного центру «Гамета» Ви отримаєте професійну консультацію у лікаря акушера-гінеколога, який дасть Вам всі необхідні рекомендації. Під час первинного прийому гінекологом буде проведено ретельний огляд із з’ясуванням всіх аспектів діяльності репродуктивної сфери партнерів.

Можна пройти найважливіші обстеження, здати лабораторні аналізи в нашій багатопрофільної лабораторії. Після отримання результатів буде розроблено індивідуальний план підготовки до вагітності, можливо знадобиться додатковий візит до профільних фахівців, з метою вирішення питання про необхідність призначення прегравідарної підготовки подружжя. Жіноча консультація Медичного цента «Гамета» тісно співпрацює з усіма гінекологічними і акушерськими стаціонарами.

У Медичному центрі «Гамета» успішно надається медична допомога за такими напрямками, як – планування вагітності при невиношуванні вагітності і синдромі втрати плода, планування вагітності при тромбофілії, планування вагітності для чоловіків, планування вагітності і сучасні методи контрацепції. У відділенні репродукції «МЦРЗ «Гамета» в повному обсязі нададуть медичну допомогу з питань безпліддя подружньої пари. Чим здоровіше будуть потенційні батьки, тим вірогідніше буде нормальний перебіг процесу виношування і вище ймовірність народження здорового малюка.

Медичний центр «Гамета» – це найкращий вибір лікарів професіоналів високого класу з надання спеціалізованої медичної допомоги.

[]
1Step 1
Залиште свій відгук
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
[]
1Step 1
Записатися на прийом
Заявки обробляються з понеділка по п'ятницю з 9:30 по 16:30, відправлені заявки в суботу та неділю обробляються на наступний робочий день. З вами зв'яжеться наш медичний реєстратор і узгодить час запису.
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right