Пренатальна діагностика є найважливішим етапом ведення вагітності.

Це комплекс діагностичних заходів, спрямований на виявлення аномалій розвитку плода хромосомної і нехромосомної етіології.

Метод полягає в комбінації УЗ-дослідження плода і біохімічного дослідження крові вагітної.

«Астрая» – єдина міжнародна програма пренатальної діагностики хромосомної патології плода з точністю розрахунку індивідуального генетичного ризику 90-95%

Біохімічний скринінг (PAPP-A і b-ХГЛ) виконується на аналізаторі KRYPTOR, який є апаратом закритого типу, що повністю виключає вплив людського фактору на результат аналізу.

У Медичному центрі «Гамета» ультразвукове дослідження проводять виключно лікарі ультразвукової діагностики, що мають ліцензію на проведення такої програми в FMF (Fetal Medicine Foundation – Фонд Медицини плода (Великобританія). Ліцензія підтверджується і подовжується щорічно тільки після складення іспиту в FMF.

УЗ-дослідження проводяться тільки на УЗ-апаратах експертного класу 2016 року випуску. Додатково оцінюється ризик ускладнень вагітності (прееклампсії, передчасних пологів, синдрому затримки розвитку плода) з урахуванням анамнезу, біохімічних маркерів і показників кровотоку в маткових артеріях).

Скринінг 1 триместру проводиться в суворо визначені терміни (11 тижнів 2 дні – 13 тижнів 6 днів при КТР плода 45-82 мм), в більш ранньому гестаційному періоді коректно оцінити ехомаркери неможливо).

Високі ризики, виявлені під час пренатального скринінгу 1 триместру, далеко не завжди означають наявність хромосомних аномалій у плода. Для остаточної постановки діагнозу пацієнтці необхідно пройти медико-генетичне консультування та визначити каріотип плода за допомогою інвазивної пренатальної діагностики – амніоцентезу.

2 триместр вагітності

Вагітні жінки, які пройшли комбінований пренатальний ультразвуковий і біохімічний скринінг в 1-му триместрі і не потрапили в групу високого ризику по хромосомній патології плода, далі обстежуються в терміні 18-21 тижнів для діагностики вроджених вад розвитку плода нехромосомної етіології. Проводиться УЗД і аналіз тільки одного біохімічного маркера – альфа-фетопротеїну.

Якщо вагітна не була обстежена в 1-му триместрі або потрапила в групу проміжного ризику, їй в 17-20 тижнів проводиться аналіз трьох біохімічних маркерів (АФП, бета-ХГ і некон’югованого естріолу і розраховується ризик по хромосомній патології плода.

Перелік послуг та цін МЦ GAMETA

Інформація для пацієнтів: вартість послуги залежить від лікаря, який проводитиме ультразвукову діагностику.

Скрінінгове дослідження

* Ціни вказані в грн.
Програма Астрая від 11 тижнів 1 день до 13 тижнів 6 днів; включає УЗ-дослідження і біохімічний скринінг для оцінки ймовірності генетичних ризиків у плодавід 1700
Пренатальний скринінг II триместру з розрахунком (АФП, бета-ХГЧ, естріол)850

Амниоцентез

* Ціни вказані в грн.
Амніоцентез6500
Амніоцентез + FISH-метод9800

УЗ-діагностика

* Ціни вказані в грн.
УЗД при вагітності до 11 тижніввід 600
Експертне УЗД від 11 тижнів до 14 тижніввід 800
Експертне УЗД від 14 тижнів до 17 тижніввід 800
Експертне УЗД від 18 тижнів до 21 тижнів, включаючи допплерографію судин матково-плацентарного кровотоку, 3-D та 4-D ехографіювід 850
Експертне УЗД від 21 тижнів до 40 тижнів, включаючи допплерографію судин матково-плацентарного кровотоку, 3-D та 4-D ехографювід 850
Допплерографія судин матково-плацентарного кровотокувід 450
Цервікометріявід 400
Біофізичного профіль плодавід 400
УЗД серця плодавід 400

Інформація для пацієнтів: вартість послуги залежить від лікаря, який проводитиме ультразвукову діагностику.

[]
1Step 1
Залиште свій відгук
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
[]
1Step 1
Записатися на прийом
Заявки обробляються з понеділка по п'ятницю з 9:30 по 16:30, відправлені заявки в суботу та неділю обробляються на наступний робочий день. З вами зв'яжеться наш медичний реєстратор і узгодить час запису.
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right